Jak kupić bilet promowy na Portalu?

1. Wyszukaj trasę przeprawy promowej. Jeśli wiesz na jakie połączenie promowe potrzebujesz bilet i z jakim przewoźnikiem chcesz płynąc, skorzystaj z naszej wyszukiwarki promów i wypełnij kolejne etapy rezerwacji zgodnie z instrukcjami. Nie martw się, gdy nie orientujesz się jakie porty i trasy są dostępne na twojej trasie przejazdu, po prostu zapoznaj się z nimi na naszej stronie, a następnie skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby dokonać rezerwacji biletu.

2.Porównaj ceny. Ten etap może być opcjonalny lub alternatywny do wyszukiwania trasy. Jeśli chcesz zaoszczędzić na promach, skorzystaj z naszej opcji w wyszukiwarce i porównaj ceny biletów różnych przewoźników pływających na tej samych kierunkach.

3. Płatność za bilet na prom. Obecnie akceptujemy tylko płatności kartami debetowymi lub kredytowymi.

4. Szybka wysyłka biletu elektronicznego na twój e-mail. Po dokonaniu zapłaty online za twój bilet promowy otrzymasz na ekranie numer referencyjny twojej rezerwacji, który warto zanotować na wypadek, gdy podano błędny adres mailowy, na który ma być wysłane potwierdzeni rezerwacji. E-mail z numerem rezerwacji jest wysyłany automatycznie po autoryzacji zapłaty. W przypadku nieotrzymania takiego maila, napisz do nas lub zadzwoń na +48 41 2490322. E-bilet = E-mail z potwierdzeniem rezerwacji należy wydrukować i przedstawić na odprawie promowej w porcie, celem otrzymania karty pokładowej. Podobnie jak w przypadku rezerwacji lotniczych tanich przewoźników.

 

Aktualności

Szybka rezerwacja promu

Copyright © 2018 Bilety-Ostrowiec.pl