Jakie są formy płatności za bilet lotniczy

Gdy podczas dokonywania rezerwacji biletu lotniczego pojawi się ekran płatności, to na tym etapie należy w pierwszej kolejności uzupełnić dane o płatniku. Płatnikiem nie musi być osoba, której nazwisko znajduje się na bilecie lotniczym. Podczas uzupełniania informacji o płatniku należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność danych kontaktowych – adresu e-mail i numer kontaktowy. Za ich pośrednictwem tych danych odbywa się kontakt pomiędzy Telefonicznym Centrum Obsługi a pasażem.

Jeżeli klient chce otrzymać fakturę, to należy podczas dokonywania płatności za bilet zaznaczyć odpowiednią opcję. Faktura zostanie dostarczona na dane kontaktowe podane przez płatnika.

Forma płatności: przelew

Jeśli została wybrana forma płatności przelewem, to na ekranie pojawi się informacja o terminie, do którego musi być opłacona rezerwacja. Po upływie tego terminu rezerwacja zostaje automatycznie anulowana przez linie lotnicze. Jeżeli klient nie jest w stanie wykonać przelewu we wskazanym terminie, to należy skontaktować się z naszą infolinią.

Forma płatności: karta płatnicza

Jeśli została wybrana forma płatności kartą płatniczą, to na ekranie pojawi się pole "Dane karty płatniczej". W miejscu tym należy podać wszystkie wymagane dane.

 

Aktualności

Bilety lotnicze - FAQ

Copyright © 2019 Bilety-Ostrowiec.pl