RYANAIR WPROWADZA DODATKOWE LOTY DO RZYMU

Tani przewoźnik lotniczy Ryanair 20 grudnia ogłosił, że wprowadza dodatkowe loty do Rzymu z Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Gdańska na kanonizację papieża Jana Pawła II.

Kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII odbędzie się 27 kwietnia 2014 roku. W celu umożliwienia bezpośredniego przelotu dla polskich pasażerów na tę uroczystość w Rzymie, firma Ryanair wprowadziła dodatkowe loty w dniu 25 kwietnia 2014 roku z lotnisk: Warszawa Modlin, Wrocław, Kraków, a także jedyne połącznie wyłącznie na tę okazję z Gdańska.

Zakup biletów na dodatkowo uruchomione rejsy jest już możliwy na naszym portalu w zakładce: BILETY-LOTNICZE.

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała: „Cieszymy się, że możemy zaoferować polskim pasażerom bezpośrednie loty na kanonizację Jana Pawła II w Rzymie. Dodatkowe loty będą operować 25 kwietnia z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia, a także zostanie uruchomione połączenie wyłacznie z okazji uroczystości z Portu Lotniczego w Gdańsku. Dodatkowy lot powrotny na tych trasach odbędzie sie 28 kwietnia. Bilety będą dostępne w sprzedaży od jutra. Z pewnością loty te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem."

 

Tanie ubezpieczenie rolnicze w Ostrowcu Św. Napisz do nas, a my obliczymy Twoją składkę.

 

Aktualności

Bilety lotnicze - FAQ

Polecane witryny

TANIE UBEZPIECZENIA OC
PORTAL RANDKOWY DLA SINGLI
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
TŁUMACZENIA OSTROWIEC
TANIE UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Copyright © 2019 Bilety-Ostrowiec.pl