OD 1 LUTEGO RYANAIR WPROWADZA NUMEROWANE MIEJSCA

Firma Ryanair w dniu 5 grudnia ogłosiła wprowadzenie numerowanych miejsca na wszystkich lotach tego irlandzkiego przewoźnika od 1 lutego 2014 roku. Numerowane miejsca są już dostępne przy rezerwacji na stronie Ryanair.com. Umożliwia to wszystkim pasażerom Ryanair wybór preferowanego miejsca z góry lub rezerwację miejsc wspólnie ze swoimi towarzyszami w podróży.

Klienci Ryanair mogą teraz wybrać swoje preferowane miejsce podczas procesu rezerwacji z wykorzystaniem funkcji "Zarządzaj rezerwacją" lub podczas odprawy online z trzech dostępnych opcji.

Miejsca Premium - to rzędy: 1-5, 16 i 17 lub 32 i 33 – dają one pasażerom pierwszeństwo wejścia na pokład, dodatkowe miejsca na nogi oraz możliwość szybszego opuszczenia samolotu. Opłata za te miejsca to: 10€/£10.

Miejsca Standardowe - to rzędy: 6-15 i 18-31 – w ramach tych miejsc pasażerowie mogą wstępnie wybrać swoje preferowane siedzenie np. koło okna lub upewnić się, że siedzą razem ze swoim znajomym. Opłata to tylko 5€/£5. Dodatkowo można wykupić pierwszeństwo wejścia na pokład za kwotę w wysokości 2€/£2.

Klienci Ryanair, którzy nie chcą wstępnie wybrać swojego miejsca mogą odprawić się w okresie od 7 dni do 2 godzin przed wylotem. Zostanie im przydzielone miejsce bez dodatkowych kosztów. Bezpłatnie przydzielane miejsca nie będą dostępne wcześniej niż 7 dni przed każdym odlotem. Pasażerowie Ryanair, którzy wykupili pierwszeństwo wejścia na pokład dla lotów rozpoczynających po 1 lutym 2014 roku mogą wybrać standardowe miejsca bezpłatnie podczas odprawy na stronie internetowej Ryanair.com.

Ostrowiec Św. - najtańsze ubezpieczenia turystyczne. Porównaj oferty w 3 minuty!!!

 

Aktualności

Bilety lotnicze - FAQ

Polecane witryny

TANIE UBEZPIECZENIA OC
PORTAL RANDKOWY DLA SINGLI
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
TŁUMACZENIA OSTROWIEC
TANIE UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Copyright © 2019 Bilety-Ostrowiec.pl