RYANAIR rozszerza współpracę z ParkCloud

Tani przewoźnik lotniczy Ryanair od 27 listopada 2013 roku rozszerzył współpracę na lotnisku Warszawa-Modlin z europejskim operatorem, który zapewnia usługi parkingowe - ParkCloud. Pasażerowie Ryanair mają obecnie możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego w 7 polskich portach lotniczych.

Ryanair i ParkCloud aktualnie oferują miejsca parkingowe na 36 lotniskach w Belgii, na Cyprze, w Niemczech, Grecji, na Węgrzech, we Włoszech, na Malcie, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Pasażerowie Ryanair mają możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego poprzez stronę internetową Ryanair.com.

Mark Pegler, Dyrektor Zarządzający z ParkCloud powiedział:"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzrostu naszych usług parkingowych, jak i rosnącego sukcesu partnerstwa z Ryanair. Nasz współpraca umożliwi jeszcze większej liczbie pasażerów korzystanie z najniższych cen parkingu, w 12 krajach, w tym Polsce. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planujemy zapewnić miejsca parkingowe w ponad 40 portach lotniczych do których operuje Ryanair."

 

Aktualności

Bilety lotnicze - FAQ

Polecane witryny

TANIE UBEZPIECZENIA OC
PORTAL RANDKOWY DLA SINGLI
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
TŁUMACZENIA OSTROWIEC
TANIE UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Copyright © 2019 Bilety-Ostrowiec.pl