Aktualności

AIR CORSICA - sprzedaż biletów lotniczych

Jesteśmy oficjalnym punktem sprzedaży biletów lotniczych AIR CORSICA

Bilet linii lotniczych Air Corsica można rezerwować i kupić online na naszym Portalu w wyszukiwarce "Bilety lotnicze", poprzez infolinię lub bezpośrednio w naszym stacjonarnym Biurze Podróży YES mieszczącym się w Ostrowcu Św. przy ulicy Sienkiewicza 66.

Telefoniczna rezerwacja biletów Air Corsica: 41 249 03 22

AIR CORSICA BILET - kup teraz

WIZZ AIR w 2013 roku przewiózł 13,5 mln. pasażerów

Linie lotnicze Wizz Air w 2013 roku przewiozły 13,5 miliona pasażerów. Jest to 12-procentowy wzrost w skali roku, przy średnim współczynniku obłożenia miejsc w samolotach o wartości 86 procent. Wizz Air obecnie posiada 45 samolotów typu Airbus A320. W 2014 roku zostanie dokupionych kolejnych 8 maszyn, które zostaną dostarczone przez firmę Airbus. W 2014 roku samoloty obsługiwać będą rozwijającą się siatkę połączeń, z uwzględnieniem nowych lotnisk we Lwowie, Krajowej, na Ukrainie i w Rumunii. Firma planuje w najbliższych miesiącach rozszerzenie oferty lotów z Warszawy, Bukaresztu, Budapesztu, Skopje, Sofii oraz Wilna.

József Váradi, prezes Wizz Air powiedział: „Kontynuujemy wprowadzanie oferty niskokosztowych lotów na nowe rynki i planujemy działania mające na celu powiększanie bazy naszych klientów zarówno w Europie, jak i poza nią. Jesteśmy obecni w 35 krajach, obsługując połączenia na ponad 300 trasach. Oferujemy naszym klientom loty w atrakcyjnych cenach, dostępne niemal dla każdego oraz całą gamę dodatkowych produktów i usług. Dzięki temu tworzymy możliwość spersonalizowanego doświadczenia podróży dopasowanej do indywidualnych preferencji”.

W 2013 roku firma Wizz Air przewiozła w Polsce 4,3 miliona pasażerów i ogłosiła uruchomienie nowych połączeń z Warszawy do Korfu i Heraklionu, które będą uzupełnieniem polskiej siatki połączeń, która składa się obecnie z 83 tras.

RYANAIR poprawia obsługę pasażerów

Irlandzka linia lotnicza Ryanair obniżyła standardowe opłaty za bagaż, który jest nadawany na lotnisku. Opłata spadła z €60/£60 do €30/£30, także z €60/£60 do €50/£50 za bagaż nadawany przy bramce, wejścia na pokład.

Jest to kolejna inicjatywa Ryanair, której celem jest poprawa obsługi pasażerów. W ostatnich miesiącach firma wprowadziła szereg zmian dla pasażerów. Do nich można zaliczyć:

  • Uruchomienie nowej strony internetowej Ryanair.com (tylko 5 kliknięć podczas rezerwacji),

  • 24 godzinny okres ochronny (czas na skorygowanie ewentualnych błędów w rezerwacji),

  • “Ciche loty” (pomiędzy 21.00 a 8.00 rano),

  • Wprowadzenia drugiej darmowej torby podręcznej,

  • Obniżenie opłaty za ponowny wydruk karty pokładowej i nadbagaż,

  • Numerowanie miejsc na wszystkich lotach od 1 lutego 2014 roku.

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

“Ryanair stale dąży do poprawy podróży naszych pasażerów i jesteśmy bardzo podekscytowani zachodzącymi ulepszeniami obsługi klienta. Uważnie słuchamy i reagujemy na wszystkie uwagi naszych pasażerów, tak aby mogli nadal liczyć na niskie ceny biletów i punktualne loty, a jednocześnie cieszyć się z obniżonej opłaty za bagaż nadawany na lotnisku, możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej małej torby, obniżonej opłaty za wydrukowanie karty pokładowej dla tych, którzy odprawili się online, wraz wcześniej wprowadzonymi zamianami łatwiejszego dostępu do strony, 24 godzinnym okresem ochronnym i cichych lotów oraz z dalszych ulepszeń, które będą wdrażane w ciągu najbliższych miesięcy."

RYANAIR WPROWADZA DODATKOWE LOTY DO RZYMU

Tani przewoźnik lotniczy Ryanair 20 grudnia ogłosił, że wprowadza dodatkowe loty do Rzymu z Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Gdańska na kanonizację papieża Jana Pawła II.

Kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII odbędzie się 27 kwietnia 2014 roku. W celu umożliwienia bezpośredniego przelotu dla polskich pasażerów na tę uroczystość w Rzymie, firma Ryanair wprowadziła dodatkowe loty w dniu 25 kwietnia 2014 roku z lotnisk: Warszawa Modlin, Wrocław, Kraków, a także jedyne połącznie wyłącznie na tę okazję z Gdańska.

Zakup biletów na dodatkowo uruchomione rejsy jest już możliwy na naszym portalu w zakładce: BILETY-LOTNICZE.

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała: „Cieszymy się, że możemy zaoferować polskim pasażerom bezpośrednie loty na kanonizację Jana Pawła II w Rzymie. Dodatkowe loty będą operować 25 kwietnia z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia, a także zostanie uruchomione połączenie wyłacznie z okazji uroczystości z Portu Lotniczego w Gdańsku. Dodatkowy lot powrotny na tych trasach odbędzie sie 28 kwietnia. Bilety będą dostępne w sprzedaży od jutra. Z pewnością loty te będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem."

 

Tanie ubezpieczenie rolnicze w Ostrowcu Św. Napisz do nas, a my obliczymy Twoją składkę.

RYANAIR WPROWADZIŁ ZNIŻKĘ 50% ZA NADBAGAŻ

Irlandzka linia lotnicza Ryanair przygotowała dla swoich klientów niespodziankę na święta. 9 grudnia podarowała swoim klientom prezent świąteczny polegający na obniżeniu opłaty za nadbagaż o 50% (z 20 Euro do 10 Euro za kg).

Linia lotnicza Ryanair w celu poprawy obsługi swoich klientów w ostatnim czasie wprowadziła:

-  nową stronę internetową Ryanair.com,

- 24 godzinny okres ochrony, przy zakupie biletów online,

- tzw. ciche loty (przed godziną 8:00 i po 21:00),

- zmniejszenie opłaty za bagaż (od 3 styczna),

- numerowanie miejsc na wszystkich lotach od 1 lutego.

Ponadto linia lotnicza Ryanair przygotowuje nowe produkty przeznaczone dla firm i rodzin razem z nową aplikacją mobilną, dostosowaniem strony internetowej dla poszczególnych krajów.

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała: "Święta Bożego Narodzenia to tradycyjny czas, kiedy ludzie podróżują z dużą ilością bagażu. Jako wczesny prezent pod choinkę dla naszych klientów, Ryanair obniża opłaty za nadbagaż o 50% (z 20 Euro do 10 Euro za kg) od poniedziałku (9 grudnia 2013 roku)".


Tanie ubezpieczenie rolne, czyli OC rolnika oraz budynków w gospodarstwach rolnych. 

 

Aktualności

Bilety lotnicze - FAQ

Polecane witryny

TANIE UBEZPIECZENIA OC
PORTAL RANDKOWY DLA SINGLI
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
TŁUMACZENIA OSTROWIEC
TANIE UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Copyright © 2019 Bilety-Ostrowiec.pl